Definitieve startlijsten

Let op:
Door de vele verzoeken en wijzigingen n.a.v. de voorlopige startlijst kunnen de starttijden zijn gewijzigd!
Wijzigingsverzoeken worden niet meer in behandeling genomen.
De resultaten zullen niet ter inzage hangen na de gereden rubriek i.v.m. groepsvorming.
Als je prijs hebt kun je deze afhalen, op de plek waar ook de startnummers worden uitgereikt.

Groep (max. 3 personen) - Paard - 2. Groep paarden groep 1

Startnummer Naam Starttijd
1 Jos Ten Have 10:00:00
2 Paul Baas 10:00:00
25 Greet NIjland 10:40:30
26 Zoë Surig 10:40:30
27 Ilse Dijsselhof 10:43:00
28 Niké Van de vondervoort 10:43:00
29 Peter Hofstee 10:45:30
30 Wout Hofstee 10:45:30
31 Jojanneke Broekroelofs 10:48:00
32 Manon Dunnewind 10:48:00
33 Caroline Laning 10:50:30
34 Stefan Ten Hove 10:50:30
35 Lotte Van Der Leur 10:50:30
38 Lieve Siebert 10:53:00
36 Moniek Drost 10:53:00
37 Romee Palmers 10:53:00
39 Joelle Peters 10:55:30
40 Jerusha Wolff 10:55:30
42 Liesje Vrolijk 10:58:00
41 Beau Van jaarsveld 10:58:00
47 Ellis Oldeboom 11:03:00
46 Els Giezen 11:03:00
48 Laura Dingeldein 11:05:30
49 Jonna Jalving 11:05:30
50 Annis Jalving 11:05:30
 

Individueel - Paard - 1. paarden individueel groep 1

Startnummer Naam Starttijd
4 Anton Van der Burg 10:04:00
5 Marjolein Van der Burg 10:05:30
6 Lionne Beuze 10:07:00
7 Laura Noort 10:08:30
8 Mayla Van den Berg 10:11:30
9 Noëlle Thalen 10:13:00
10 Melissa Van de Kamp 10:14:30
11 Jolanda Brugman 10:16:00
12 Manon Huiskamp 10:17:30
13 Vera Nieuwhof 10:19:00
14 Cynthia Vos 10:20:30
15 Mirjam Verhoork 10:22:00
16 Carolien Van Dam 10:23:30
17 Dewi Gorter 10:25:00
18 Rosette Bosch 10:26:30
19 Cindy Nieuwenhuis 10:28:00
20 Sanne Harmelink 10:29:30
21 Iris Borggreve 10:31:00
22 Lisa Tijhuis 10:32:30
23 Nienke Nijman 10:34:00
 

Individueel - Pony - 3. DE pony's individueel

Startnummer Naam Starttijd
51 Denise Zieleman 11:10:30
52 Kirsten Kamphuis 11:12:00
53 Lieke Martens 11:13:30
54 Femke Van Elk 11:15:00
55 Arja Bosch 11:16:30
56 Bibi Mars 11:18:00
57 Samara Nikkels 11:19:30
58 Eva Sandelowsky 11:21:00
60 Karlijn Reinders 11:24:00
 

Individueel - Paard - 4. paarden individueel groep 2

Startnummer Naam Starttijd
61 Michelle Van gerner 11:27:30
62 Denise Van Doormolen 11:29:00
65 Maaike Wessel 11:33:30
66 Manon Jacobs 11:35:00
67 Elvira Maatman 11:36:30
68 Denise Goossens 11:38:00
69 Madinja Groenenberg 11:39:30
71 Danielle Akster 11:42:30
72 Sabrina Petter 11:44:00
73 Saskia Hutten-Nijland 11:45:30
74 Amber Van der Bijl 11:47:00
75 Francis Van Bruggen 11:48:30
76 Julia Vermue 11:50:00
77 Susanne Tonino 11:51:30
78 Nicole Ter Morsche 11:53:00
79 Chantal Van Spijker 11:54:30
80 Inge Everhard 11:56:00
81 Brenda Voorthuis 11:57:30
82 Harm Woertman 11:59:00
85 Merel Mulder 12:03:30
 

Individueel - Paard - 5. paarden individueel groep 3

Startnummer Naam Starttijd
86 Lisa Tijhuis 12:05:30
87 Anita Van Veen 12:07:00
88 Ronald Otten 12:08:30
89 Sya Wanningen 12:10:00
90 Carolien Weijdeman 12:11:30
91 Carin Forrer 12:13:00
92 Chloë Van Straaten 12:14:30
93 Sterre Schepers 12:16:00
95 Annamarie Schoonen 12:19:00
96 Mignon Den Heijer 12:20:30
97 Danique Den Heijer 12:22:00
98 Floor Broekaart 12:23:30
99 Joyce Kok 12:25:00
101 Rowan Vogelzang 12:29:30
102 Kitty Nijholt 12:31:00
103 Lia Van 't Ende 12:32:30
104 Katarina Govaarts 12:34:00
106 Conner Maas 12:37:00
107 Judith Winters 12:38:30
108 Samantha Jeulink 12:40:00
109 Lotte Walraven 12:41:30
110 Judith Wissink 12:43:00
111 Anniek Pragt 12:45:30
112 Marinde Van den Hanenberg 12:47:00
 

Groep (max. 3 personen) - Paard - 6. Groep paarden groep 2

Startnummer Naam Starttijd
113 Iris Borggreve 12:52:00
114 Hanneke Wilbrink 12:52:00
116 Charlotte Koskamp 12:54:30
115 Arron Geurink 12:54:30
117 Wendy Bok 12:57:00
118 Shelly Eidhof 12:57:00
120 Louise Van den Berg 12:59:30
119 Aniek Logtenberg 12:59:30
122 Dagmar Van der Bijl 13:02:00
121 Tessa Beekman 13:02:00
124 Frouk Miedema 13:04:30
123 Marit Maas 13:04:30
126 Fleur Walraven 13:07:00
127 Ramon Wijnberg 13:07:00
128 Aylana Smit 13:09:30
129 Jo-Ann Troost 13:09:30
130 Ginet Bakker 13:12:00
132 Joyce Jansen Smit 13:12:00
131 Maria Bakker 13:12:00
134 Jessica Schäffer 13:14:30
135 Bertina Schuitemaker 13:14:30
133 Brigitte Boersma 13:14:30
 

Individueel - Paard - 7. Prijsvrij individueel paarden en pony's D/E

Startnummer Naam Starttijd
200 Kyra Preuter 13:17:00
201 Mijke Scholing 13:18:30
202 Annika Halfwerk 13:20:00
203 Jelijne Hekkert 13:23:00
204 Dagmar Van Bemmel 13:26:00
238 Djoeke Reimert 14:07:30
 

Groep (max. 3 personen) - Paard - 8. Prijsvrij groepen paarden en pony's D/E

Startnummer Naam Starttijd
206 Eline Miedema 13:30:00
205 Rosita Hulsman 13:30:00
207 Vincent Rosendal 13:30:00
208 Anita Kappert 13:32:30
209 Karin Tijs 13:32:30
211 Antwan Kieftenbeld 13:35:00
210 Susan Elbert 13:35:00
213 Oskar Spengler 13:37:30
212 Freddy Kappert 13:37:30
215 Nienke Van Lunen 13:40:00
214 Alja Jansen 13:40:00
217 Natalie Van Emden 13:42:30
216 Angela Hulshof 13:42:30
220 Tessa Snoeijenbos 13:45:00
219 Cilla Mollink 13:45:00
218 Channa Jansen 13:45:00
222 Beau Sikking 13:47:30
223 Kirsten Smit 13:47:30
221 Sophie Seegers 13:47:30
224 Linde Berenst 13:50:00
225 Sharon Betting 13:50:00
226 Ilona Malestein 13:52:30
227 Neele Malestein 13:52:30
229 Famke Wissink 13:55:00
228 Merel De Dalie 13:55:00
230 Dionne Bouma 13:57:30
231 Bibi Den Toom 13:57:30
232 Joyce Binnendijk 14:00:00
233 Anne-Lauren Stoteler 14:00:00
235 Mignon Van straaten 14:02:30
234 Sabrina Bonvanie 14:02:30
236 Kim Bosman 14:05:00
237 Jose Bosman 14:05:00
 
© Broekelo Rankings 2021 - Stephan Bouwhuis