Definitieve startlijsten zaterdag 9 oktober 2021

Let op:
Door de vele verzoeken en wijzigingen n.a.v. de voorlopige startlijst kunnen de starttijden zijn gewijzigd!
Wijzigingsverzoeken worden niet meer in behandeling genomen.

Individueel - Pony - 1. ABC individueel

Startnummer Naam Starttijd
1 Laura Elfrink 10:00:00
2 Saar Bosch 10:01:30
3 Yfke Van Hilten 10:03:00
4 Amber Rorije 10:04:30
6 Indy Doorn 10:07:30
8 Saar Bastiaanse 10:10:30
9 Danique Rietman 10:12:00
10 Yara Noeverman 10:13:30
11 Maud Klein gebbink 10:15:00
12 Nova Ekkelkamp 10:16:30
 

Groep (max. 3 personen) - Pony - 2. ABC groepen

Startnummer Naam Starttijd
14 Jodi Slot 10:23:00
13 Aliyah Bril 10:23:00
15 Melissa Eshuis 10:25:30
16 Thijs Eshuis 10:25:30
 

Groep (max. 3 personen) - Ouder/Kind - 3. Ouder-kind kleine ronde

Startnummer Naam Starttijd
17 Marcel Counotte 10:29:00
18 Manuela Counotte 10:29:00
19 Britt Van der Linde 10:29:00
20 Jojanneke Broekroelofs 10:31:30
21 Leonie Broekroelofs 10:31:30
22 Marloes Nijkamp 10:34:00
23 Minte Nijkamp 10:34:00
24 Wessel Heijenk 10:36:30
25 Karen Jansen 10:36:30
26 Sophie De Boer 10:39:00
27 Kim Heinicke 10:39:00
28 Renske Dubbeldam 10:41:30
29 Imke Dubbeldam 10:41:30
 

Groep (max. 3 personen) - Ouder/Kind - 4. Ouder-kind grote ronde

Startnummer Naam Starttijd
30 Anne Klein 10:47:30
31 Robby Van Bregt 10:47:30
34 Ramon Wijnberg 10:50:00
32 Zoe Raamsman 10:50:00
33 Lotte Walraven 10:50:00
 

Groep (max. 3 personen) - Pony - 5. DE groepen

Startnummer Naam Starttijd
36 Marlou Knobben 10:56:00
35 Bibi Hondeveld 10:56:00
38 Marit Wermink 10:58:30
37 Anna Hakkers 10:58:30
39 Elvira Van den Dragt 11:01:00
40 Noreen Van den Dragt 11:01:00
42 Marian Spoelman 11:03:30
41 Benthe Jager 11:03:30
44 Dorinthe Zewald 11:06:00
43 Louna Sanderse 11:06:00
48 Janine Lokhorst 11:11:00
47 Chayenne Karel 11:11:00
50 Kayra Jansen van der sligte 11:13:30
49 Hanna Heetkamp 11:13:30
51 Silke Pot 11:16:00
52 Amke Pot 11:16:00
46 Linde Schrijver 11:17:00
45 Marlou Knobben 11:17:00
 

Individueel - Pony - 6. DE individueel

Startnummer Naam Starttijd
53 Laura Pluimers 11:18:30
54 Kyara Van der Ziel 11:20:00
55 Samara Nikkels 11:21:30
56 Jikke Sweitser 11:23:00
57 Rosi Niese 11:24:30
58 Fleur Van Laar 11:26:00
59 Ilse Grote beverborg 11:27:30
60 Lize Noeverman 11:30:30
61 Amanda Den Besten 11:32:00
62 Denise Zieleman 11:33:30
63 Pieter Berkhoff 11:35:00
64 Ellen De Vet 11:36:30
65 Marlou Grovenstein 11:38:00
66 Feline De Jonge 11:39:30
67 Djoeke Reimert 11:42:30
68 Christel Kleinjan 11:44:00
69 Noah Pierik 11:45:30
 

Individueel - Paard - 7. paarden individueel

Startnummer Naam Starttijd
70 Rowan Vogelzang 11:48:30
71 Carmen Habing 11:50:00
73 Lotte Harmelink 11:53:00
74 Jolanda Schaap 11:56:00
75 Rebecca Reuser 11:59:00
76 Annelin De Jonge 12:00:30
77 Andrea Tuitert 12:02:00
78 Tes Wellenberg 12:03:30
79 Eslie Brilman 12:05:00
80 Suzan Tiebot 12:06:30
81 Julia Schellings 12:08:00
82 Jacqueline Koerhuis 12:09:30
83 Jos Koerhuis 12:11:00
84 Selinde De Vries 12:12:30
85 Lionne Beuze 12:14:00
86 Ilona Malestein 12:15:30
87 Noor Van Leeuwen 12:17:00
88 Sander Betting 12:18:30
89 Tom Stokkingreef 12:20:00
90 Beau Barvelink 12:21:30
91 Tara Van Kasteren 12:23:00
92 Anique Timmermans 12:24:30
93 Manon Breemhaar 12:26:00
95 Megan Smit 12:29:00
97 Morgane Molenaar Ravasco 12:32:00
 

Individueel - Paard - 8. Prijsvrij individueel paard en pony

Startnummer Naam Starttijd
150 Nova Ekkelkamp 13:01:00
151 Sterre Van Eekelen 13:02:30
152 Merel Mulder-dijs 13:04:00
153 Dagmar Van Bemmel 13:05:30
154 Saskia Capello 13:07:00
155 Marinde Van den Hanenberg 13:08:30
156 Hanneke Barendsen 13:10:00
157 Bram Willems 13:11:30
158 Isa Mees ten Oever 13:13:00
159 Fleur Klein Swormink 13:14:30
160 Janelle Garrits 13:16:00
161 Jodi Slot 13:19:00
162 Steffani Westerhof 13:20:30
163 Aad Van der Burg 13:22:00
164 Denise Goossens 13:23:30
165 Renee Kunenborg 13:25:00
166 Suzan Beekman 13:26:30
167 Dayen Van der Hulst 13:28:00
168 Janna Wouda 13:29:30
169 Miranda Boer 13:31:00
170 Nicole Schuinder 13:32:30
171 Maud De Vries 13:34:00
 

Groep (max. 3 personen) - Paard - 9. Prijsvrij groepen paard en pony

Startnummer Naam Starttijd
172 Angelique Koster 13:42:30
173 Stacy Koster 13:42:30
174 Jorine Alderkamp 13:45:00
175 Veerle Reijmer 13:45:00
177 Aafke Reijmer 13:47:30
176 Lianne Alderkamp 13:47:30
178 Ilse Nora Bliek 13:50:00
179 Jolijn Van Doorne 13:50:00
180 Sam Ellenbroek 13:52:30
182 Britt Wolberink 13:52:30
181 Francis Van Bruggen 13:52:30
183 Herwin Ribberink 13:55:00
184 Niels Ribberink 13:55:00
185 Saskia Kerpel 13:57:30
186 Liandrie Peek 13:57:30
220 Frederique Roubos 14:00:00
219 Stienke Borst 14:00:00
187 Ronnie Grootenhuis 14:02:30
188 Cilla Mollink 14:02:30
190 Samantha Jeulink 14:05:00
189 Annika Halfwerk 14:05:00
192 JP Luijer 14:07:30
191 Soraya Leen 14:07:30
193 Janine Hordijk 14:10:00
195 Jessica Zieltjens 14:10:00
194 Nicci Temminck 14:10:00
196 Marilou Eerens 14:15:00
197 Bodil Huysmans 14:15:00
198 Carmen Habing 14:17:30
199 Daisy Van Garderen 14:17:30
200 Rianne Booijink 14:20:00
201 Marloes Bouman 14:20:00
 

Individueel - Pony - 10. Kabouter/bixiecross

Startnummer Naam Starttijd
202 Sofie Kalter 14:50:00
203 Roos Slot 14:52:00
204 Lieke Van der Burg 14:54:00
205 Sanne Antonissen 14:56:00
206 Tessa Koetsier 14:58:00
207 Philene Wullink 15:00:00
208 Cosette Wullink 15:02:00
209 Lisa Van der Steege 15:04:00
210 Meike Bliek 15:06:00
211 Lotus Brown 15:08:00
212 Lotte Westendorp 15:10:00
213 Lianne Heijenk 15:12:00
214 Amy Zwiers 15:14:00
215 Fay Poortman 15:16:00
216 Nova Koerhuis 15:18:00
217 Roos Slot 15:20:00
218 Lotte Van der burg 15:22:00
 
© Broekelo Rankings 2021 - Stephan Bouwhuis