Definitieve startlijsten

Let op:
Door de vele verzoeken en wijzigingen n.a.v. de voorlopige startlijst kunnen de starttijden zijn gewijzigd!
Wijzigingsverzoeken worden niet meer in behandeling genomen.
De resultaten zullen niet ter inzage hangen na de gereden rubriek i.v.m. groepsvorming.
Als je prijs hebt kun je deze afhalen, op de plek waar ook de startnummers worden uitgereikt.

Individueel - Pony - 1. ABC pony's indiviueel

Startnummer Naam Starttijd
1 Marit Wijss 10:00:00
2 Myriam Wijnbergen 10:01:30
3 Danique Rietman 10:03:00
4 Daphne Snippe 10:04:30
5 Louna Sanderse 10:06:00
7 Mathilde Smalbraak 10:09:00
8 Indy Doorn 10:10:30
 

Groep (max. 3 personen) - Pony - 2. ABC Pony's Groepen

Startnummer Naam Starttijd
9 Anna Hakkers 10:12:00
10 Jasmijn Oude alink 10:12:00
13 Britt Van den Berg 10:14:00
11 Sophie Calis 10:14:00
12 Lynn De Roos 10:14:00
 

Groep (max. 3 personen) - Ouder/Kind - 3. Ouder-Kind kleine ronde

Startnummer Naam Starttijd
15 Maud Leeuwis 10:16:00
14 Linda Keizer 10:16:00
17 Kim Heinicke 10:18:00
16 Sophie De Boer 10:18:00
19 Chantal Van der Molen 10:20:00
18 Chantal Spoelman 10:20:00
20 Marloes Nijkamp 10:22:00
21 Minte Nijkamp 10:22:00
26 Britt Van der Linden 10:26:00
24 Maanuela Counotte 10:26:00
25 Marcel Counotte 10:26:00
 

Groep (max. 3 personen) - Ouder/Kind - 4. Ouder-Kind grote ronde

Startnummer Naam Starttijd
27 Anne Klein 10:28:00
28 Javaj Van Bregt 10:28:00
29 Martin Zieleman 10:30:00
30 Denise Zieleman 10:30:00
32 Manon Kurvink 10:32:00
31 Lynn Kieft 10:32:00
33 Lionne Beuze 10:34:00
34 Chloe Veneberg 10:34:00
35 Madée Van Overbeek 10:36:00
36 Estée Van Overbeek 10:36:00
38 Ramon Wijnberg 10:38:00
37 Zoë Raamsmam 10:38:00
40 Silke Kogelman 10:40:00
39 Eva Heetkamp 10:40:00
42 Michelle Flameling 10:42:00
41 Samantha Broekert 10:42:00
43 Zara Lok 10:42:00
44 Sophie Berkhoff 10:44:00
45 Chris Sangers 10:44:00
46 Evelin Higgins 10:46:00
47 Eline Miedema 10:46:00
 

Groep (max. 3 personen) - Pony - 5. DE Pony's Groepen

Startnummer Naam Starttijd
48 Anne Bendijk 10:48:30
49 Marilou Eerends 10:48:30
50 Bodil Huysmans 10:48:30
51 Gwendolyn Krieger 10:51:00
52 Louise Van Nes 10:51:00
54 Jeanine Jorna 10:53:30
53 Ilse Nora Bliek 10:53:30
56 Lotte Van Huet 10:56:00
55 Isa Brinke 10:56:00
57 Marlou Knobben 10:58:30
58 Linde Schrijver 10:58:30
59 Kyara Van der Ziel 11:01:00
60 Gina Van Jaarsveld 11:01:00
61 Myrthe Kalenkamp 11:03:30
62 Anke Maassen van den Brink 11:03:30
64 Nathalie Ter Horst 11:06:00
63 Sanne Kalenkamp 11:06:00
65 Dominique Krale 11:08:30
66 Cheryl Veijer 11:08:30
68 Iris Papen 11:11:00
67 Tess Maalderink 11:11:00
69 Nadine Kloeze 11:13:30
70 Sofie Maarseveen 11:13:30
72 Lisa Tijhuis 11:16:00
71 Gerlinde Ekeren van 11:16:00
75 Marlies Zaalberg 11:18:30
74 Bibi Hondeveld 11:18:30
76 Robin Buursema 11:21:00
77 Maud Jansen 11:21:00
78 Myron Venema 11:21:00
 

Individueel - Pony - 6. DE pony's individueel

Startnummer Naam Starttijd
80 Christel Kleinjan 11:24:30
81 Fleur Walraven 11:26:00
82 Pieter Berkhoff 11:27:30
83 Zoë Brandt 11:29:00
84 Rosi Niese 11:30:30
85 Denise Migchielsen 11:32:00
86 Ilse Lueks 11:33:30
87 Mila Mannink 11:35:00
88 Kris Jansen 11:36:30
89 Jikke Sweitser 11:38:00
90 Anne Veldmate 11:39:30
91 Emma Veldmate 11:41:00
92 Kyra Heemink 11:42:30
93 Danique Hoevers 11:44:00
94 Genine Vehof 11:45:30
95 Melanie Bouwhuis 11:47:00
96 Myrthe Van Slooten 11:48:30
97 Liesbeth Handstede 11:50:00
98 Annabel Van Tongeren 11:51:30
99 Marit Wermink 11:53:00
100 Finet Van Kooten 11:54:30
101 Britt Westerman 11:56:00
102 Amber Vriesema 11:57:30
103 Mies Wullink 11:59:00
104 Marlou Veenstra 12:00:30
105 Sanne Vosmer 12:02:00
106 Fleur Van laar 12:03:30
107 Romy Stam 12:05:00
108 Michelle Kamphuis 12:06:30
109 Jort Knobben 12:08:00
110 Djoeke Reimert 12:09:30
111 Bodil Huysmans 12:11:00
 

Individueel - Paard - 7. Paarden individueel groep 1

Startnummer Naam Starttijd
112 Thamar Huisman 12:12:30
114 Natasja Boldewijn 12:17:00
115 Minka Haverkamp 12:18:30
116 Gerjanne Bos 12:20:00
117 Lisanne Breuker 12:21:30
118 Kim Huiskamp 12:23:00
119 Kaylee Tijhuis 12:24:30
120 Jessica Hudepol 12:26:00
121 Tom Stokkingreef 12:27:30
122 Beau Barvelink 12:29:00
123 Hanneke Barendsen 12:32:00
124 Bram Willems 12:33:30
125 Andrea Wullink 12:35:00
126 Deirdre Hekking 12:36:30
127 Tes Wellenberg 12:38:00
128 Daisy Van garderen 12:39:30
129 Maaike Wessel 12:41:00
130 Carmen Habing 12:42:30
131 Ilse Haverkamp 12:44:00
132 Mandy Stokkingreef 12:45:30
133 Saskia Kerpel 12:47:00
 

Individueel - Paard - 8. paarden individueel groep 2

Startnummer Naam Starttijd
134 Elly Reitzema 12:48:30
135 Eslie Brilman 12:50:00
136 Laura Tiemens 12:54:30
138 Martine Kroes 12:57:30
139 Jurrian Boldewijn 12:59:00
140 Marieke Vredegoor 13:00:30
141 Manon Roetert Steenbruggen 13:02:00
142 Simone Dijsselhof 13:03:30
143 Selinde De Vries 13:05:00
144 Henriëtta Van Heerde 13:06:30
145 Alissa Immeker 13:08:00
146 Jorine Cosse 13:09:30
147 Sofia Pintus 13:11:00
148 Ineke Jellesma 13:12:30
149 Leonie Heuvelink 13:14:00
150 Natasja Boldewijn 13:15:30
151 Minka Haverkamp 13:17:00
152 Gerjanne Bos 13:18:30
 

Individueel - Paard - 9. prijsvrij paarden en pony's

Startnummer Naam Starttijd
246 Linda Huizingh 13:22:00
245 Iris Wolf 13:23:30
244 Marjan Alberts 13:25:00
243 Lies Oerlemans 13:26:30
242 Anne Oude Groote Beverborg 13:28:00
241 Merel Mulder 13:29:30
240 Maaike Boomkamp 13:31:00
238 Lea Kerstiens 13:34:00
237 Nikki Pots 13:35:30
236 Yannique Jacobs 13:37:00
235 Saskia Capello 13:38:30
234 Imke De Grood 13:40:00
232 Lindsay Agricola 13:43:00
231 Anouk Bergman 13:44:30
230 Lieke Josephus Jitta 13:46:00
229 Manon Breemhaar 13:47:30
228 Angelique Walgemoet 13:49:00
227 Annelin De Jonge 13:52:00
226 Iris Pelgröm 13:53:30
225 Kim Beltman 13:55:00
224 Fay Van Santvoort 13:56:30
223 Inky Huisman 13:58:00
222 Mette Alfring 13:59:30
221 Anneriken Wehrens 14:01:00
220 Susan Elbert 14:02:30
219 Josefien Kunzel 14:04:00
170 Maud De Vries 15:13:30
 

Groep (max. 3 personen) - Pony - 10. prijsvrij paarden en pony's

Startnummer Naam Starttijd
218 Jenneke Slee 14:05:30
217 Anouk Van Haaren 14:05:30
215 Imme Roescher 14:08:00
216 Pien Blijdestein 14:08:00
214 Lotte Walraven 14:08:00
212 Eva Rambi 14:10:30
213 Manon Booijink 14:10:30
211 Lisanne Roelofsen 14:13:00
210 Iris Van campen 14:13:00
209 Mirac Rikken 14:15:30
208 Julie Voermans 14:15:30
207 Carice Schoonen 14:18:00
206 Jack Schoonen 14:18:00
204 Evelien Van Heuven 14:20:30
205 Saar Bastiaanse 14:20:30
203 Johan Roelofs 14:23:00
202 Dana Roelofs 14:23:00
201 Myrna Broekroelofs 14:28:00
200 Meike Veneman 14:28:00
199 Digna Meulman 14:33:00
198 Claudette Vrugteveen 14:33:00
197 Noortje Veldboer 14:35:30
196 Marcia Veldboer 14:35:30
194 Margot Van Triest 14:38:00
195 Isis Van Benthem 14:38:00
192 Genine Vehof 14:40:30
193 Melanie Bouwhuis 14:40:30
190 Stefanie Van Geert 14:43:00
191 Marloes De Kroeze 14:43:00
188 Matthijs De jonge 14:48:00
189 Jettie De Boer 14:48:00
186 Martine Veenendaal 14:50:30
187 Luna Agelink 14:50:30
185 Bert Apeldoorn 14:53:00
184 Frans Van Dam 14:53:00
182 Lisa Uitham 14:55:30
183 Nikyta Journée 14:55:30
181 Iris Asselt 14:58:00
180 Anita Vosselman 14:58:00
179 Lisa Kampherbeek 15:03:00
178 Denise Putter 15:03:00
175 Trudy Vis 15:05:30
177 Debbie Loeters 15:05:30
176 Suzie Peters 15:05:30
174 Sander Veenhuis 15:08:00
173 Fleur Walraven 15:08:00
171 Lotte Walraven 15:10:30
172 Isabeau Tonjes 15:10:30
 
© Broekelo Rankings 2021 - Stephan Bouwhuis